RN60C1003DB14
MFR.Part #
RN60C1003DB14
JLCPCB Part #
C1423248
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors