SE100PWBHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE100PWBHM3/I
JLCPCB Part #
C17296772
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.14V@10A 100V 10A 125A 20uA TO-252-3 Diodes - General Purpose ROHS