SAC22-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SAC22-E3/73
JLCPCB Part #
C1666748
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 14A@10/1000us 22V 24.4V 35.4V 500W@10/1000us 50pF 5uA TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS