SAC26-E3/73
MFR.Part #
SAC26-E3/73
JLCPCB Part #
C1666747
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 11.1A@10/1000us 26V 28.9V 42.3V 500W@10/1000us 50pF 5uA TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS