SA6.5CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA6.5CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1975510
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 11.2V 400uA 44.7A 500W@10/1000us 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS