SA64AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA64AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980569
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 4.9A 500W@10/1000us 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS