SA54AHE3/54
MFR.Part #
SA54AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980580
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
1uA 5.7A 500W@10/1000us 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS