Y000730R0000T0L
MFR.Part #
Y000730R0000T0L
JLCPCB Part #
C1484031
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors