SA51A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA51A-E3/73
JLCPCB Part #
C3701670
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 500W 51V 56.7V 6.1A 82.4V TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS