SA22CA-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA22CA-E3/73
JLCPCB Part #
C3700545
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
14.1A 22V 24.4V 35.5V 500W TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS