SA170AHE3/73
MFR.Part #
SA170AHE3/73
JLCPCB Part #
C3713428
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1.8A 170V 189V 1uA 275V 500W TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS