CMF6014K000BEBF
MFR.Part #
CMF6014K000BEBF
JLCPCB Part #
C1421233
Description
-55℃~+175℃ 14kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors