SA110AHE3/73
MFR.Part #
SA110AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666504
Description
-55℃~+175℃ 110V 135V 177V 1uA 2.8A@10/1000us 500W@10/1000us TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS