SA110CAHE3/73
MFR.Part #
SA110CAHE3/73
JLCPCB Part #
C3704030
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
110V 122V 177V 2.8A 500W TVS DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS