S103M47Z5UN6BJ0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
S103M47Z5UN6BJ0R
JLCPCB Part #
C1627047
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10nF 12mm 1kV 7.5mm Z5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS