P0805Y1563BNT
MFR.Part #
P0805Y1563BNT
JLCPCB Part #
C4032622
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS