RNC55J4222BSRSL
MFR.Part #
RNC55J4222BSRSL
JLCPCB Part #
C1820481
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors