RWR89S4990BRS70
MFR.Part #
RWR89S4990BRS70
JLCPCB Part #
C3528418
Description
-55℃~+250℃ 3W 499Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors