RWR89S3920FRS70
MFR.Part #
RWR89S3920FRS70
JLCPCB Part #
C1829791
Description
-55℃~+250℃ 392Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors