CRCW080546R4FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080546R4FKEAHP
JLCPCB Part #
C4251224
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS