RWR89S1R50DRS73
MFR.Part #
RWR89S1R50DRS73
JLCPCB Part #
C3425169
Description
-55℃~+250℃ 1.5Ω 3W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors