Y07891K20000F9L
MFR.Part #
Y07891K20000F9L
JLCPCB Part #
C1459488
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS