RWR89S1R00BRB12
MFR.Part #
RWR89S1R00BRB12
JLCPCB Part #
C1481042
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors