MKP385636016JPP4T0
MFR.Part #
MKP385636016JPP4T0
JLCPCB Part #
C3803858
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+110℃ 110V、160V 36uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS