RWR89N63R0FRB12
MFR.Part #
RWR89N63R0FRB12
JLCPCB Part #
C1463633
Description
-55℃~+250℃ 3W 63Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors