RWR84S1R78FRB12
MFR.Part #
RWR84S1R78FRB12
JLCPCB Part #
C3431543
Description
-55℃~+250℃ 1.78Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors