RWR74S1R78FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR74S1R78FRB12
JLCPCB Part #
C1450126
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 1.78Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors