RWR84S1R62FRBSL
MFR.Part #
RWR84S1R62FRBSL
JLCPCB Part #
C1485319
Description
-55℃~+250℃ 1.62Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors