RER75F3R00RC02
MFR.Part #
RER75F3R00RC02
JLCPCB Part #
C1572366
Description
30W 3Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance