V60D100C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V60D100C-M3/I
JLCPCB Part #
C468027
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@120V 30A 810mV@30A TO-263 Schottky Diodes ROHS