RWR84S1660FRB12
MFR.Part #
RWR84S1660FRB12
JLCPCB Part #
C1478430
Description
-55℃~+250℃ 166Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors