PR2-101-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
PR2-101-JTW
JLCPCB Part #
C17328522
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS