ERC5545K900BHEB500
MFR.Part #
ERC5545K900BHEB500
JLCPCB Part #
C3529472
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS