RWR82SR750FRB12
MFR.Part #
RWR82SR750FRB12
JLCPCB Part #
C1470435
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 750mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors