Y40342K50000T0W
MFR.Part #
Y40342K50000T0W
JLCPCB Part #
C3932902
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.5kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount