RWR82SR634FRB12
MFR.Part #
RWR82SR634FRB12
JLCPCB Part #
C1470553
Package
Plugin,D2xL7.9mm
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 634mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors