RWR80SR634FRB12
MFR.Part #
RWR80SR634FRB12
JLCPCB Part #
C1468199
Description
-55℃~+250℃ 2W 634mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors