RWR82S8R25FRB12
MFR.Part #
RWR82S8R25FRB12
JLCPCB Part #
C1456224
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors