RWR80S8R25FRB12
MFR.Part #
RWR80S8R25FRB12
JLCPCB Part #
C1455542
Description
-55℃~+250℃ 2W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors