RWR82S1R87FRB12
MFR.Part #
RWR82S1R87FRB12
JLCPCB Part #
C1456217
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 1.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors