RWR81SR121FRB12
MFR.Part #
RWR81SR121FRB12
JLCPCB Part #
C1466168
Description
-55℃~+250℃ 121MΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors