RWR81SR120FRB12
MFR.Part #
RWR81SR120FRB12
JLCPCB Part #
C1466160
Description
-55℃~+250℃ 120mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors