RWR81S49R3BRB12
MFR.Part #
RWR81S49R3BRB12
JLCPCB Part #
C1483243
Description
-55℃~+250℃ 1W 49.3Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors