RNC65J5233BRRE7
MFR.Part #
RNC65J5233BRRE7
JLCPCB Part #
C3572452
Description
-65℃~+175℃ 500mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors