RWR81S3010DRS73
MFR.Part #
RWR81S3010DRS73
JLCPCB Part #
C1837157
Description
-55℃~+250℃ 1W 301Ω Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors