RWR84S3010DRS73
MFR.Part #
RWR84S3010DRS73
JLCPCB Part #
C3439454
Description
-55℃~+250℃ 301Ω 7W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors