RWR81S11R3FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81S11R3FRRSL
JLCPCB Part #
C3478533
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 11.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors