135D307X9030K2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D307X9030K2
JLCPCB Part #
C1663560
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 300uF 30V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors