Y16241K25000T9R
MFR.Part #
Y16241K25000T9R
JLCPCB Part #
C4067852
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS