RWR81NR499FRS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81NR499FRS70
JLCPCB Part #
C1838845
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 499mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors